Zawory ICF Flexline™ – Teraz w postaci wirtualnej!

 • Firma Danfoss wprowadziła ostatnio na rynek zawory blokowe ICF Flexline™ w dwóch większych rozmiarach: ICF 50-4 oraz ICF 65-3. Opracowano je z przeznaczeniem do stosowania w rurociągach przemysłowych układów chłodniczych o większych średnicach, przy zachowaniu korzyści płynących z modułowej budowy, wytrzymałości na wysokie ciśnienie i małej masy.

  Masę należało by raczej nazwać stosunkowo małą. W rzeczywistości nawet zawory blokowe tej wielkości są już o wiele za ciężkie, aby je swobodnie przenosić i demonstrować ludziom.

  Znaleźliśmy więc rozwiązanie, aby zamiast tego prezentować zawory blokowe w postaci elektronicznej.

  Interaktywne oprogramowanie "ICF Flexline Interactive Tool" demonstruje podatność dużych zaworów ICF na tworzenie wielu konfiguracji z pomocą dostępnych modułów wykonawczych.

  Budując interaktywny model można wybrać korpus zaworu: ICF 50 z czterema gniazdami bądź ICF 50 z trzema gniazdami. Następnie należy dobrać odpowiednie moduły wykonawcze: do odprowadzania skroplin po odtajaniu, zawory odcinające SVA-S, filtr FIA, zawory serwosterowane ICS, zawory silnikowe bądź elektromagnetyczne.

  Po zatwierdzeniu wyborów opcją “build” oprogramowanie zestawia docelową konfigurację zaworu blokowego i prezentuje efekt na ekranie z możliwością obracania obrazu zaworu, dzięki czemu można ze wszystkich stron obejrzeć elementy ukazane z fotograficzną dokładnością i realizmem.

  Wypróbuj oprogramowanie poniżej!

   

Polub nas

Chcesz nas poznać?

Obserwuj nas na profilach społecznościowych